Vaše spokojenost je pro mě vždy na první místě a vážím si každé zpětné vazby. Níže některé vybrané příběhy a reference od mých pacientů na nezávislém portále plastické chirurgie a estetické medicíny Estheticon.


PavlikovaEla – 12. 1. 2022

Operace prsou na doporučení kamarádky, doporučuji další kamarádce. Velká spokojenost, úžasné prostředí a přístup pana doktora úžasný, je to velký profesionál a umí výborně poradit. Určitě vaši kliniku doporučuji dalším známým. Velká spokojenost a poděkování. (Zdroj: estheticon)


KIKUS – 3. 1. 2022

Kliniku Yes Visage doporučuju ve všech ohledech. Pan doktor Kučera je třída v oboru, proto jsem si ho vybrala a udělala jsem dobře. Sestřičky kliniky jsou příjemné a prostě skvělé. (Zdroj: estheticon)


Siimona – 16. 12. 2021

Šikovný pan doktor, musím říct že má zlaté ruce. Výsledek po abdominoplastice je výborný. Lépe jsem si nemohla vybrat. (Zdroj: estheticon)


KarlaU – 7. 10. 2021

Díky panu doktoru Kučerovi, jsem se hned po první konzultaci objednala na zákrok. A to jsem před konzultací byla nerozhodná, zda do zákroku půjdu. A výsledek vynikající. Pan doktor je moc šikovný. (Zdroj: estheticon)


Tamara14 – 7. 9. 2021

Pan doktor má opravdu osobitý přístup. Všechno mi krásně vysvětlil a i ostatní personál je velmi příjemný. Jsem opravdu velmi ráda, že jsem měla tu možnost být operována na vaší klinice. (Zdroj: estheticon)


Zvětšení prsou: Zlaté ručičky MUDr. Jiřího Kučery

Chtěla bych velice pochválit pana Kučeru. Má zlaté ručičky a díky němu se cítím konečně jako žena. Velká pochvala 🙂 (Zdroj: estheticon)


Podělte se o zpětnou vazbu

Můj profil naleznete i na největším portálu estetické medicíny a plastické chirurgie Estheticon. Budu rád, pokud se i Vy podělíte s ostatními návštěvníky o Vaší zkušenost s mými službami.